[:de]

Das im Jahr 2017 in Deutschland gegründete Label Cecosh möchte die kosmopolitische Frau  mit ihrem elegantem und schlichtem Design begleiten.

Cecosh berücksichtigt den Standard der europäischen Konfektionsgrößen und bietet Qualität und Komfort zugleich.

Unsere zeitlosen Designs, einzigartigen Stoffe, sophistischen Details bieten stilsicheren Frauen sowohl Eleganz als auch Erleichterung für den stressigen Alltag.

Cecosh Sommerkollektion 2017 vereint fließende, atmungsaktive und natürliche Stoffe mit eleganten und mühelosen Kreationen.

Seidig fließender Chiffon und Tüll, hochwertige Spitze, minimalistische Accessoires begleiten unsere Kollektion und versprechen Stil für modebegeisterte Damen sowohl im Alltag als auch bei Events.[:tr]2017‘de Almanya‘da kurulmuş olan Cecosh markası abartıdan uzak şık ve yalın tasarımlarıyla gündüzden geceye kozmopolitik kadının stiline eşlik etmeyi amaçlıyor.  Tasarımlarımız Avrupa beden standartlarını da göz önünde bulundurarak hatlara vurgu yapmadan üst seviye şıklığı sunarken, kalite ve rahatlığı da ön planda tutuyor.

Zamansız tasarımlar, eşsiz kumaşlar, sofistike detaylar, kişiliğini ve değerlerini stili ile birleştirmiş kadına zarafet vadederken, dolu dolu bir güne kolaylık sağlamayı da unutmuyor.

 

Cecosh 2017 yaz koleksiyonu dökümlü, serinletici ve doğal kumaşlarla hazırlanmış tasarımlarla şıklık ve rahatlığı birleştiriyor. Sıcak yaz havalarında serinliğiniz olacak renkler ve nefes alan kumaşlar küçük bir tatil esintisi sunarken, çabasız şıklığa anahtar parça olan trencler ve pantolonlar günlük koşturmanızda size eşlik etmeye hazırlanıyor.

İpeksi şifonların, dökümlü tüllerin, yüksek kalite dantelin, minimal aksesuarların eşlik ettiği parçalar davetlerde dikkat çekici bir stil vadediyor.[:]